FURNITURE / Chairs and Stools / Stegpall 12376248

nr 1237 6248

Stegpall

height: 62 cm, wear, damages.

höjd: 62 cm

Condition: slitage, skador

SEK 500

Monday February 25 2019
at 19:33:28